Dawar El Omda

Utazás azonosító száma: 51621

Legjobb egyiptomi utazás

  • Indulás:
  • Ellátás:
  • Szobatípus:
  • Részvételi díj: 0 -tól + illeték
Sajnos 2 főre nincs szoba!

Fekvése

A régi egyiptomi stílusban épült szálloda a népszerű El Gouna lagúnáinál fekszik, saját tengerparti résszel rendelkezik. A hurghadai repülőtértől kb. 25 km-re. A hotel közelében számos sport, szórakozási és bevásárlási lehetőség található. A snorkelezés szerelmesei ingyenesen látogathatnak el Zaytouna szigetre.

Szobák

A szálloda összesen 66 különböző típusú szobával és lakosztállyal rendelkezik. A standard szobák mindegyike légkondicionált, televízióval, telefonnal, WiFi csatlakozási lehetőséggel (térítés ellenében), mini bárral, tea- és kávékészítéshez szükséges eszközökkel felszerelt. A fürdőszobákban hajszárító található. A szobák egy részéhez erkély vagy terasz tartozik. (A további szobakategóriák kiválasztása a foglalás során megjelenő szobatípus menüpont alatt elérhető.)

Szolgáltatások

Éttermek, bárok, medence (télen fűtött), SPA szolgáltatások (gőzfürdő, masszázs), szépségszalon, fitneszterem, biliárd, darts, vízi sportok a tengerparton, ingyenes WiFi csatlakozási lehetőség a lobbyban, mosoda. Egyes szolgáltatások csak külön térítés ellenében vehetők igénybe!

Ellátás

Reggeli, vagy f élpanzió.

A weboldalon szereplő szobaképek illusztrációk, csak mintaként szolgálnak!

A szállodához nem tartozik térkép!
Utazás azonosító száma: 51621
Indulási időpontok, árak, kalkuláció, megrendelés
Kérem várjon amíg az egyiptomi utazások megjelennek!